EVERYT Import spol. s r.o.

AUTO-MOTO kosmetika dárkové balíčky a koše

Dárkový koš č. 6 

Cena: Kč s DPH
Dostupnost:skladem
Množství:
1. umělá jelenice    35x40 cm

2. pravá jelenice     52x35 cm 

3. autohouba velká 

4. autohouba speciál na mušky

5. čistič klimatizace AIR clear  100ml - obsahuje účinnou dezinfekční přísadu na bázi alkoholu, která čistí od choroloplodných zárodků, baktérií a plísní ,které se usadí v systému klimatizace.  

6. Cocpit spray 500ml - směs silikonových  olejů a alkoholu. Obnovuje původní stav všech vnitřních plastových, gumových a vinylových povrchů, zatímco alkohol odstraňuje mastnotu a jiné nečistoty. Zároveň dlouhotrvající přírodní aroma vaše auto příjemně provoní

7. silikónový olej spray 300ml - použití na údržbu gumových částí vozidla,ošetřuje a konzervuje.

8. Daytona šampon s voskem750ml - umožňuje intenzívní mytí ve zkráceném čase, nevyžaduje drhnutí, rozpouští houževnaté nečistoty a smog zažrané do karosérie a nárazníků.Vysoká pěnivost a účinnost. 

 9 .Pulimoscerini  500ml - vysoce účinný čistič hmyzu, velmi rychle odstraní zbytky hmyzu z auta,motorky, či    přilby.Nevyžaduje drhnutí.Neobsahuje čpavek ani rozpouštědla, příjemně voní.

10. SPLENDORLEGA  rozprašovač 500ml - čistič kol a disků. Speciální výrobek bez obsahu kyselin. Rychle rozpouští nečistoty z disků kol .Ošetřovaným částem navrací originální vzhled. Výborný také pro čištění plastových poklic kol. Určený i pro čištění disků z magnesia 

11. Decaflasch  250ml - odstraňuje asfalt a zbytky samolepek. Odstraňuje skvrny od asfaltu z jakéhokoliv povrchu. Nezpůsobuje blednutí podkladu. Víceúčelový výrobek, rozpouští zbytky parafinických vosků nových vozidel. Rychlé a účinné použití. 


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Everyt e-shop | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart