EVERYT Import spol. s r.o.

 

Dárkový koš č.11 MAFRA 

Cena: Kč s DPH
Hmotnost:
Dostupnost:skladem
Množství:

Dárkový koš osahuje:

1.Daytona šampon s voskem 750ml - na intenzívní mytí,nevyžaduje drhnutí,rozpouští nečistoty zažrané do karosérie a  nárazníků.Vysoká pěnivost,vysoká učinnost na světlích a místně znečištěných lacích.

2.Pulimoscerini 500ml - účinný čistič hmyzu,velmi rychle odstraní jakékoliv zbytky hmyzu z auta,motorky či přilby.Nevyžaduje drhnutí,nepoškozuje čištěné části,neobsahuje čpavek ani rozpouštědla.

3.Polisch champion 1000ml - oživuje lak karosérie,má středně brusnou schopnost,vyznačuje se jednoduchou roztíratelností.

4.Fast Black500ml - ochraňuje pneumatiky a gumové části

5.Faspoiler 300ml - leští a ochraňuje vnější plasty.Na ošetřených částech vytváří ochranný lesklý film s dlouhodobým účinkem.Předchází odbarvování a stárnutí plastových dílů.Vhodný i pro gumové součásti.

6.Splendorlega 500ml - čistič kol a disků.Speciální výrobek bez obsahu kyselin,rychle rozpouští nečistoty z disků kol,ošetřeným částem navrací originální vzhled.Vhodný také pro čištění plastových poklic z kol.

7.Decaflasch 250 ml - čistič asfaltu z jakéhokoliv povrchu.Nezpůsobuje blednutí podkladu,rozpouští zbytky lepidla a samolepek.

8.Flasch 300ml- suchá pěna na čištění čalounění.Nenamáčí ošetřený povrch.Rychlé a jednoduché použití.

9.Cristal vetro 200ml - čistící pěna na okna

10.Diamant plast 250ml - čistící mléko na plasty,kůži,gumu,interiér i exteriér s příjemnou vůní

11.Elisír oceán -je vůně do auta,má dřevěný uzávěr,který se nasákne koncentrátem a vydrží dlouho.


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Everyt e-shop | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart